Serik Ticaret
 


 • YİYECEK İÇECEK > İçecek > Osmanata

  Osmanata | Osmanlı Şerbeti

  İlan Tarihi 24-06-2015
  YİYECEK İÇECEK | İçecek | Osmanata

   

  OSMANATA Osmanlı Demirhindi Şerbeti yaz aylarında,  özellikle de Ramazan aylarında iftar ve sahurda serinletici olarak içilebileceği ve ikram edilebileceği gibi iştah açıcı özelliğiyle de yemekle beraber içilebilir.

  Osmanlı’nın en meşhur şerbeti olan Demirhindi Şerbetinin Hindi ile bir alakası bulunmayıp; Hindistandan gelen Hint Hurması (Demirhindi) ile Kök zencefil,  Yenibahar, Kabuk tarçın, Dut kurusu, Karanfil, Havlucan, Hibiscus çiçeği ve şekerin kaynatılması ile üretilmektedir.

  Üretim yöntemi geleneksel olmakla birlikte tüm üretim sürecinde Türk Gıda Kodeksine uygun Paslanmaz çelikten imal krom  üretim hattında üretilmektedir. 

  Ürünün üretiminde; Gıda boyası, yapay tatlandırıcılar ( Glikoz, Fruktoz, Aspartam vs.) kullanılmamaktadır. Kullanılan ürünlerin %100'ü doğal işlenmemiş birincil ürünlerdir. Halk arasında limon tozu olarak bilinen Sitrik asit harici bir koruyucu madde de kullanılmamaktadır. 

  Ürünün doğal bir ürün olmasından dolayı sağlıklı yaşam için bir çok faydaları vardır. Henüz ürünün faydaları ile ilgili  her hangi bir klinik raporu olmadığı için faydalarını sıralamak yerine ürünün içeriğinde kullanılan ürünlerin her birinin faydaları ve zararları hakkında internet üzerinden araştırma yapılmasını önermekteyiz. 

  Kullanıcı Bilgileri

  Firma
  OSMANATA
  Tel
  0242 606 06 24
  Faks
  0242 606 06 24
  Adres

  Yukarı Hisar Mahallesi Hastane Caddesi No:44/B Manavgat Antalya

  Web
  www.osmanata.com

  Hakkımızda Reklamlar Üyelik sözleşmesi Kariyer Çözüm Ortaklığı Gizlilik Yardım İletişim
  Bu portalda yer alan mağaza içeriklerinden mağaza sahipleri sorumludur. Üçüncü kişilere karşı portal yönetiminin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  Pazarlamaajansi.com © 2012 • Her Hakkı Saklıdır.

  Alanya Real Estate Alanya Homes Alanya Apartments Alanya Property